Rodzaje kursów

Oferujemy szeroki wachlarz kursów językowych zróżnicowany zarówno pod względem intensywności zajęć, jak też ich tematyki.

Kursy języka ogólnego

Dla dzieci, młodzieży i dorosłych prowadzimy kursy języka ogólnego na 6 poziomach, od początkującego do zaawansowanego. Kursy standardowe prowadzone w „AZS” przygotowują kursantów do posługiwania się językiem obcym w czterech sprawnościach językowych: produktywnych - mówieniu i pisaniu i receptywnych – czytaniu i słuchaniu.

Kursy przygotowujące do matury i egzaminu gimnazjalnego

Mamy również specjalną ofertę dla maturzystów i gimnazjalistów: kursy przygotowujące do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym oraz kursy przygotowujące go egzaminu gimnazjalnego. Bardzo często są one prowadzone przez lektorów, którzy są egzaminatorami maturalnymi, a więc prawdziwych ekspertów.

Kursy specjalistyczne dla firm

Oferujemy kursy języka biznesowego, a także szkolenia z zakresu poszczególnych dziedzin biznesu, takich jak: finanse i bankowość, prawo, medycyna, IT oraz inne, przygotowywane na życzenie.

Kursy egzaminacyjne

W „AZS” prowadzimy specjalne kursy indywidualne przygotowujące do następujących egzaminów międzynarodowych ESOL Cambridge: First Certificate in English, Certificate in Advanced English, Certificate of Proficiency in English.